Postupně

THE SEPRS
THE SEPRS
Trilogie Písek
Trilogie Písek

Jak to šlo od začátku

Písek

 

Před bigbítem:

 

Andy navštěvoval Lidovou školu umění, kde se učil hrát na housle, ve druhém cyklu si přibral i obligátní klavír. Pak ale ve Štěkni, odkud pocházela jeho matka, uviděl svého bratrance Zdeňka hrát na kytaru a na vlastní oči viděl účinek na přítomná děvčata. Bylo rozhodnuto, další nástroj bude kytara. Ta první byla španělka po mamince a první zvládnutá píseň? Andulko, mé dítě!

 

Začátky bigbítu:

 

Další kytara, AXA, to už byla španělka se snímačem a tak hned Andy se spolužákem ze základní školy Karlem Průchou zakládají skupinu THE SEPRS, ve které se uplatnili i Andyho dva mladší bratři:  baskytarista Jiří a bubeník Jan. Název kapely, který nikdo v anglickém slovníku nedokázal nalézt, byla složenina SEidlové PRůcha a Spol. A tahle sestava vyhrála dokonce celostátní soutěž kapel tehdejší USU (neboli Unie středoškoláků a učňů ) v pražském Sluníčku. Pak skupinu rozehnala základní vojenská služba a po ní se sestava bratří Seidlů obnovila už jenom ve třech a vznikla kapela Trilogie. V píseckém období Andy účinkoval ještě v kapelách Crazy Milk, Rondo a objížděl kraj ve službách strakonické kapely Nonet-Regent a horažďovického tanečního orchestru Šumavanka.

 

Plzeň

 

Vozembouch

Trilogie

Sejf

Praha

 

Saze

Katapult j.h.                            http://katapult.cz/fotogalerie/r-1981                                                          ceskatelevize.cz/specialy/bigbit/kapely/2697-katapult,

Andy Seidl Band

George and Beatovens                   http://snoud.sweb.cz/informace.htm

Country Beat Jiřího Brabce

PKS                                                

O´Harry 

Irish Dew                                         

Elektroband Pavla Zedníka                                         

 

Současnost

 

Taxmeni                                    www.taxmeni.cz

Na vlastní uši band                 www.klimaband.cz

Ohaři                                       www.ohariband.cz

Dobrohošť                                www.dobrohostkapela.cz

pedagogická činnost              www.zusunhost.cz

© 2012 – Savana.cz, vytvořeno pomocí systému Hostedit.cz